Noutăți

Wedding News 04-07-2019 2231

Primele poze de la nunta Reginei Todorenko și a lui Vlad Topalov

Primele poze de la nunta Reginei Todorenko și a lui Vlad Topalov

Regina Toderenko și Vlad Topalov și-au jucat nunta!

Nunta a avut loc în Italia, în orășelul Sorrento, alături de cei mai apropiați oameni (în jur de 30 la număr).

...

Nu s-a trecut nici fără perepeții. În ajun de nuntă, mirele și-a pierdut costumul de mire! Când au coborât din avion, cei doi au realizat că a ajuns doar valiza Reginei, dar se pare că, până la urmă, problema s-a rezolvat.

...

Dar și Regina a lăsat de înțeles că a avut emoții. Aceasta a scris pe rețelele de socializare: ”Emoțiile sunt la maxim înaintea celui mai important eveniment din an. Doar de ar merge totul așa ca în comediile romatice.”

...

...

...

Nuntă în stil italienesc, decor,  floristică. Puteam oare eu, o fetiță din satul Kotovskii să visez la așa ceva????!!!! Am putut și am visat!”
...

...

...

Deși Regina spunea că nu plănuiște o mare petrecere, se pare că aceasta totuși a decis să organizeze una pentru rude și cei mi apropiați.

...

Cei doi s-au cunoscut în în 2017, în timpul repetițiilor pentru un spectacol, iar zvonurle despre noul cuplu au început abia în iarna 2018. Cuplul și-a făcut publică logodna pe 25 iulie 2018, iar pe 25 octombire s-au și înscris. Peste încă o lună jumate cei doi au devenit părinții unui băiețel pe care l-au numit Michael. 

...

logo

Nu rata cele mai noi postări de pe Marry.md Te invităm să ne dai un LIKE pe pagina noastră de Facebook

Marry-tă-te cu noi!